Wyszukiwarka usług, ofert oraz firm

Zielone Ogrody – Magdalena Miłoś-Zygora

Strona internetowa

Godziny otwarcia

Poniedziałek 8:00 -16:00 Wtorek 8:00 -16:00 Środa 8:00 -16:00 Czwartek 8:00 -16:00 Piątek 8:00 -16:00

Adres

Kupno 498
36-145 Widełka

Obserwuj na

Szkółka roślin Kolbuszowa 

W okolicach Kolbuszowej, a dokładnie w Kupnie tuż przy drodze głównej znajduje się szkółka roślin, gdzie znajdziecie wiele gatunków drzew i krzewów ozdobnych, pięknych Bonzai, drzewek owocowych oraz bylin i traw ozdobnych. Oferujemy szeroki wybór roślin idealnych zarówno do niewielkiego ogrodu, np. iglaki miniaturowe, jak i drzewa i krzewy liściaste doskonałe do zapełnienia wolnych terenów wokół domu. Mimo to stale poszerzamy nasz asortyment, dzięki czemu możecie znaleźć przeróżne odmiany traw ozdobnych, bylin i pnączy, które doskonale będą prezentować się w każdym ogrodzie – jako solitery lub w kompozycji z innymi roślinami. 

Sprzedaż krzewów online i projektowanie ogrodów

Dbając o zadowolenie wszystkich klientów, również tych spoza okolic Kolbuszowej oferujemy internetową sprzedaż roślin w sklepie Ogrodowa Galeria. Co ważne, produkty dostępne online nie stanowią całości dostępnego asortymentu w gospodarstwie szkółkarskim! Jeśli szukasz konkretnej odmiany krzewu lub innej rośliny, a nie możesz jej znaleźć w sklepie internetowym skontaktuj się z nami telefonicznie! 

Ogromne zamiłowanie do roślin zachęciło nas do rozwijania swoich pasji. W firmie Zielone Ogrody zajmujemy się projektowaniem ogrodów, przestrzeni publicznych czy miejsc wokół firmy i użyteczności publicznej. Odpowiednia aranżacja i dobór konkretnych roślin sprawi, że przestrzeń wokół domu czy budynków będzie cieszyła się sporym zainteresowaniem. 

Rośliny do ogrodu – gospodarstwo szkółkarskie w Kolbuszowej

Krzewy, trawy czy byliny – wszystkie rośliny wymagają odpowiedniej pielęgnacji czy to jeśli chodzi o wybór stanowiska, nawożenie, podlewanie itp. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie każdy lubi tego rodzaju prace ogrodowe, bądź nie każdy ma na nie czas! Przychodzimy z pomocą – w firmie Zielone Ogrody oferujemy usługi z zakresu pielęgnacji ogrodu:

  • dobór roślin do ogrodu, 
  • regeneracja,
  • przycinanie drzew owocowych,
  • formowanie iglaków i krzewów ozdobnych,
  • nawożenie i wiele innych.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej szkółki, gdzie chętnie służymy pomocą w wyborze roślin idealnych do Twojego ogrodu!