Wyszukiwarka usług, ofert oraz firm

Sensation – Zapachy dla niej i dla niego

Strona internetowa

Godziny otwarcia

Poniedziałek 9:00 – 20:00 Wtorek 9:00 – 20:00 Środa 9:00 – 20:00 Czwartek 9:00 – 20:00 Piątek 9:00 – 20:00

Adres

Piastów
35-077 Rzeszów

Lokalizacja

Rzeszów

Perfumy to nieodłączny element codziennej pielęgnacji – stanowią uzupełnienie naszej stylizacji oraz doskonale podkreślają osobowość. W zależności od okazji lub pory dnia czy roku możemy wybierać spośród wielu nut zapachowych. Firma Sensation oferuje perfumy topowych marek – dla kobiet oraz mężczyzn, idealne na każdą okazję. Czy to na kolację, spotkanie biznesowe lub zwykły dzień w pracy.

Niestety nie każdy może sobie pozwolić na kilka zapachów od marek premium i właśnie z tą myślą powstały perfumetki Sensation, czyli zapachy inspirowane znanymi markami.

Zapach dla niej i dla niego

W ostatnim czasie perfumetki stały się nieodłącznym elementem większości kobiet chociażby ze względu na niewielkie, poręczne opakowanie które możemy bez problemu schować do nawet najmniejszej torebki lub zabrać do samochodu. Dodatkowo atrakcyjna cena produktu oraz szeroki wybór aromatów doskonale sprawdzających się na każdą okazję sprawiają, że produkty te są chętniej wybierane nie tylko przez kobiety, ale również przez mężczyzn.

Szeroka oferta zapachów inspirowanych topowymi markami skierowana jest do kobiet oraz do mężczyzn. Oferujemy kwiatowe zapachy doskonałe na wiosenno-letnie dni, nuty perfum idealne na romantyczną kolację oraz trwałe zapachy podkreślające charakter – na spotkanie biznesowe.

Odwiedź nasz sklep Sensation.com.pl i wybieraj spośród wielu dostępnych zapachów, tych mniej i bardziej klasycznych. W naszej ofercie każdy znajdzie perfum dla siebie.