Wyszukiwarka usług, ofert oraz firm

Sembot — wyższy poziom reklamy w Google Ads dla Twojej firmy

Strona internetowa

Adres

ul. Juliusza Słowackiego 24/1101
35-060 Rzeszów

Obserwuj na

Lokalizacja

Rzeszów

Sembot to skuteczne narzędzie podnoszące efekty działań reklamowych w internecie. Pomaga usprawnić codzienną pracę z kontami reklamowymi — automatyzuje rutynowe czynności, jednocześnie wykrywając problemy. To system, który pozwala wygodniej śledzić zachowania konsumentów oraz zwiększyć efektywność kampanii reklamowych. 

Zdobądź przewagę współpracując z nami

Co jest naszym celem? Przede wszystkim automatyzacja wszystkich czynności przy pracy z reklamą internetową. Sembot pozwala na tworzenie i monitorowanie Twoich kampanii. Skupiamy się na procedurach, a nie na pojedynczych czynnościach — budujemy całe kampanie wg wzorca, zamiast dodawać ręcznie poszczególne elementy, takie jak np. słowa kluczowe. Nasze rozwiązania oferujemy klientom indywidualnym, agencjom partnerskim, jak i agencjom niezależnym. Dowiedz się, jakie korzyści niesiemy razem z Sembot:

  • pozwalamy na bardzo szybkie zbudowanie skomplikowanych kampanii
  • optymalizujemy kliknięcia
  • generujemy raporty
  • wykrywamy fraudy
  • tworzymy rozwiązania i narzędzia reklamowe, analityczne i audytorskie

Zwiększ sprzedaż swoich usług z Sembot

Odpowiednia reklama to podstawa prawidłowego funkcjonowania każdej działalności. Ze względu na nieustannie wzrastające zapotrzebowanie na wszelkiego rodzaju powierzchnie reklamowe powstał Sembot. Dostarczamy marketingowcom i właścicielom firm ogrom możliwości. Szacujemy, że nasze rozwiązania pozwalają zredukować czas o ponad 80%, eliminując czasochłonne czynności i zostawiając przy tym pełną kontrolę nad tym, co się dzieje. Skontaktuj się z nami — być może staniemy się Twoim kontrahentem na długie lata.