Wyszukiwarka usług, ofert oraz firm

ePrezenty.pl – personalizowane prezenty na każdą okazję

Strona internetowa

Godziny otwarcia

Poniedziałek 7:00 - 16:00 Wtorek 7:00 - 16:00 Środa 7:00 - 16:00 Czwartek 7:00 - 16:00 Piątek 7:00 - 16:00

Adres

Jana Pawła II 15
36-100 Kolbuszowa

Obserwuj na

Lokalizacja

Kolbuszowa

ePrezenty.pl to jeden z największych sklepów w Polsce oferujący personalizowane prezenty, który swą siedzibę ma w Kolbuszowej. Naszym celem było stworzenie jednego miejsca, w którym każdy znajdzie wyjątkowy upominek, na równie wyjątkową okazję. Codziennie poszukujemy inspiracji do tworzenia nowych niespodzianek, których nie znajdzie się na sklepowych półkach. Tym rozwiązaniem jest właśnie personalizacja! Pozwala ona na pozór zwykłym przedmiotom nadać kreatywnego i niezwykle osobistego charakteru.

Spośród tysięcy propozycji znajdziesz u nas niepowtarzalny prezent na urodziny, chrzest, czy gwiazdkę. To niezwykle ważne wydarzenia w życiu każdego z nas, które bez wątpienia zasługują na wyjątkową oprawę. Dzięki nam stworzysz pamiątkę z personalizacją, która będzie wspominana z uśmiechem na twarzy przez bardzo długi czas. Wyjątkowe prezenty nie mają przed nami tajemnic!

Oprócz upominków na szczególne okazje znajdziesz także te dla najważniejszych osób w Twoim życiu. Prezent dla mamy, taty, czy kochającej żony – dla nich również przygotowaliśmy coś specjalnego. Nawet każdy hobbysta znajdzie u nas prezent marzeń. W końcu ile osobowości tyle niewyczerpanych pomysłów na niespodziankę.

Gdzie się znajdujemy? Można powiedzieć, że tuż za rogiem. Nasz sklep mieści się w Kolbuszowej na ulicy Jana Pawła II, gdzie możesz zamówić i odebrać swój prezent osobiście. Możesz skorzystać również z opcji zakupu przez internet, czy wysyłając do nas zapytanie. Dział obsługi klienta w szybkim czasie skontaktuje się z Tobą, dzięki czemu zyskasz pewność, że Twój prezent z personalizacją będzie wykonany na czas. Sprawdź i przekonaj się sam!