Wyszukiwarka usług, ofert oraz firm

Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych Tarnów

Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych Tarnów

Obecny czas to idealny moment, by przenieść swój biznes do internetu – założyć stronę www lub sklep internetowy. Jednak by spełniały swoją rolę i przynosiły zyski muszą dotrzeć do potencjalnych klientów szukających wybranych usług lub produktów w wyszukiwarce Google. Do tego niezbędny będzie proces pozycjonowania, który jest procesem złożonym i zależnym od wielu czynników, jak np. branża, konkurencja, rodzaj oferty, ale często wystarczą niewielkie zmiany, by otrzymać pierwsze efekty! 

Prowadzisz już stronę internetową dla swojej firmy lub założyłeś/aś sklep internetowy z super produktami w niskiej cenie, ale ruch jest znikomy? Prawdopodobnie Twoja witryna nigdy wcześniej nie była pozycjonowana pod kątem SEO, dlatego też nie dociera do potencjalnych klientów szukających podobnych ofert, jak Twoje. 

W naszej agencji SEO oferujemy m.in:

  • analizę konkurencji oraz audyt SEO strony lub sklepu www,
  • weryfikację kodu źródłowego,
  • analizę słów kluczowych,
  • optymalizację już istniejących treści na stronie,
  • stworzenie lub optymalizację meta tagów (title, description),
  • weryfikację struktury linków, działanie strony pod względem szybkości i innych urządzeń.

Jeśli Twój e-sklep lub strona internetowa nie posiadają wystarczającej ilości unikalnych tekstów – również je przygotujemy. Już nie musisz martwić się brakiem czasu bądź niewielkim doświadczeniem w zakresie prowadzenia strony czy e-sklepu – wszystko zrobimy za Ciebie! 

Posiadamy doświadczenie zarówno w pozycjonowaniu, optymalizacji jak i tworzeniu stron czy sklepów internetowych. Korzystamy z wielu niezbędnych narzędzi SEO oraz do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. 

Jesteś zainteresowany/a? Zapraszamy do współpracy!