Wyszukiwarka usług, ofert oraz firm

Nadruki na szkle metodą UV

Szkło jest materiałem powszechnie wykorzystywanym na wielu płaszczyznach życia codziennego. W ostatnich latach natomiast ogromną popularnością cieszy się szkło z grafiką. Ciekawe wzory, zdjęcia, napisy czy logo tworzą doskonałą dekorację wnętrz, a jednocześnie mogą pełnić formę reklamy.

Korzystając z nowoczesnych technologii wykonujemy nadruki na szkle o nieograniczonych możliwościach graficznych.  Metoda druku UV charakteryzuje się przede wszystkim trwałością, estetyką oraz najwyższą jakością wykonania. Jest odporna na czynniki zewnętrzne, dzięki czemu grafiki na szkle mogą być wykorzystywane nie tylko w pomieszczeniach, ale i na zewnątrz.

Drukowanie na szkle – zastosowanie

Druk na szkle nanoszony jest bezpośrednio na panele szklane od strony wewnętrznej, dzięki czemu nadruk jest odporny na zarysowania, ścieranie i inne czynniki zewnętrzne. Zastosowanie lamp UV utwardza nadruk sprawiając, że jest niezwykle wytrzymały, precyzyjny, a przy tym wygląda bardzo realistycznie. Nadruki na szkle w ostatnim czasie zyskały na popularności, szczególnie w branży dekoracyjnej, ale również branży reklamowej. Nieograniczone możliwości nanoszonych kształtów, wzorów oraz głębia barwy sprawiają, że grafika na szkle cieszy się dużym zainteresowaniem m.in. wśród architektów oraz dekoratorów wnętrz. Jest to świetne rozwiązanie, by urozmaicić np. ściany w kuchni nad blatem czy w łazience. Zdjęcia na szkle sprawdzą się nie tylko w domu, ale również w firmie.

Panele szklane z grafiką na szkle znajdą swoje zastosowanie:

  • na blatach w kuchni,
  • w biurze i firmie,
  • na frontach mebli,
  • na kabinach prysznicowych,
  • jako obrazy na ścianę,
  • elementy reklamowe i wiele innych.

Przed zamontowaniem paneli szklanych należy odpowiednio przygotować powierzchnię. Jeśli grafika na szkle będzie umieszczona na ścianie wcześniej warto zadbać by była sucha i gładka. Panele mocuje się na specjalnych kleju montażowym lub na specjalnych uchwytach do szkła.

Zdjęcie na szkle – nadruk UV

Podczas aranżacji wnętrz coraz częściej wykorzystuje się szklane grafiki pełniące dekorację oraz stanowiące swego rodzaju zamiennik tradycyjnych obrazów. Druk na szkle świetnie sprawdza się zarówno w domu jak i w firmie. Nadruk UV jest innowacyjną metodą pozwalającą na umieszczenie przeróżnych kształtów, a także daje możliwość odwzorowania np. zdjęcia. To świetna propozycja na prezent dla rodziny czy bliskiej osoby. Zdjęcie za szkle to element, który będzie pełnił nie tylko dekorację, ale będzie świetną pamiątką na najbliższe lata.

Zapraszamy do skorzystania z oferty druków UV oraz do zapoznania się z naszymi pozostałymi usługami.