Wyszukiwarka usług, ofert oraz firm

Nadruk na drewnie – druk UV

Drewno to materiał odporny na czynniki zewnętrzne i o wysokiej twardości, dlatego też doskonale zachowuje się podczas dalszej obróbki termicznej. Wykorzystując nowoczesną technologię wykonujemy wysokiej jakości druk UV na drewnie, który sprawdzi się m.in. w branży reklamowej oraz dekoratorskiej. Charakteryzuje się przede wszystkim precyzją, trwałością oraz jest odporny na czynniki zewnętrzne, dzięki czemu elementy z drewna sprawdzą się zarówno na zewnątrz, jak i w środku pomieszczenia.

Druk na drewnie to technologia ciesząca się coraz większą popularnością szczególnie w branży dekoratorskiej, ale także reklamowej czy meblowej. Dzięki zastosowaniu specjalnych polimerów utwardzanych za pomocą światła UV drukujemy przeróżne wzory, kształty i kolory na drewnie. Największe zalety drukowania metodą UV to przede wszystkim trwałość oraz możliwość wykorzystywania materiałów na zewnątrz. Ponadto technologia UV jest bezpieczna dla środowiska oraz dla człowieka – nie wytwarza szkodliwych oparów. Dodatkowo projekty wykonane metodą druku UV charakteryzują się wysoką jakością wykonania, trwałością oraz są odporne na działanie promieni słonecznych i opadów atmosferycznych.

Druk na drewnie – zastosowanie

Technologia druku na elementach drewnianych sprawdza się doskonale nie tylko w branży reklamowej czy dekoratorskiej, ale także w rzemiośle, architekturze oraz przemyśle meblowym. Umożliwia wykonywanie unikalnych wzorów na różnego rodzaju wyrobach z drewna – opakowaniach, dekoracjach ściennych i wnętrzarskich, drzwiach i podłogach, blatach oraz elementach mebli.

Oferujemy druk na drewnie o różnych formatach. Wysoka jakość oraz możliwość odwzorowania nawet najmniejszych szczegółów sprawia, że elementy z drewna będą niezawodne w dekoracji wnętrz, jako gadżety reklamowe np. na stoiskach targowych oraz jako upominki. UV druk daje możliwość spersonalizowania drewnianego pudełka lub umieszczenia specjalnej dedykacji na wieczku, co doskonale sprawdzi się również jako prezent dla bliskiej osoby. To świetna oferta dla firm, które w swojej ofercie posiadają właśnie tego rodzaju produkty.