Wyszukiwarka usług, ofert oraz firm

Content Marketing

Tworzymy treści pod content marketing za Ciebie

Treść. Takie krótkie słowo, a tak wielkie ma znaczenie. Również w internecie. Marketing treści czyli content marketing jest tego przykładem. To właśnie ciekawa i użyteczna treść przyciągnie na Twoją stronę użytkowników i sprawi, że zostaną na dłużej. Ponadto, odpowiednio skonstruowana treść, naturalnie nasycona słowami kluczowymi stanowi też apetyczną pożywkę dla botów Google. Oznacza to, że wyszukiwarka będzie patrzeć na stronę łaskawszym okiem i wyświetli ją wyżej w wynikach wyszukiwania.

W Kuźni e-biznesu wiemy jak tworzyć dobry content!  Content marketing niejedno ma oblicze, natomiast my specjalizujemy się w szeroko pojętym copywritingu. Co więcej, Seo copywriting to coś w czym czujemy się jak ryba w wodzie. 

Oferujemy copywriting w następujących zakresach

SEO copywriting

Tworzymy unikalne, przyjazne dla wyszukiwarek treści, w tym oryginalne opisy działalności czy artykuły na blogi.

Prowadzenie bloga

Oferujemy tworzenie unikalnych, wartościowych merytorycznie wpisów na blogi. Nasze wpisy optymalizujemy pod kątem SEO.

Copywriting produktowy

Tworzymy unikalne opisy kategorii produktów dla sklepów internetowych, oraz samych produktów które zarówno zachęcą do zakupu jak i zawierają frazy pod wyszukiwarkę internetową co wpływa na pozycjonowanie strony

Co nas wyróżnia

Nasze opisy i artykuły charakteryzują się poprawnością, zarówno stylistyczną jak i ortograficzną oraz zawierają w naturalny sposób rozmieszczone, celne frazy kluczowe! W walce o pozycję w wynikach wyszukiwarki nie ma miejsca na przypadek dlatego za pomocą odpowiednich narzędzi ustalamy skuteczną strategię. Tworzone przez nas opisy są w 100 % unikalne, co ma ogromne znaczenie jeżeli chodzi o pozycjonowanie. Duplicate content, to się u nas nie zdarza. Wpisy na bloga zostaną napakowane wiedzą merytoryczną, odzianą w piękny styl i przystępny język a ich treść zostanie zoptymalizowana pod kątem SEO.

Chcesz zadbać o dobry content na Twojej stronie i szukasz kogoś do tworzenia opisów? Autora wpisów na bloga firmowego? Kogoś kto stworzy unikalne opisy kategorii do Twojego sklepu internetowego?

Skontaktuj się z nami.