Wyszukiwarka usług, ofert oraz firm

Agencja copywriterska – tworzenie treści pod kątem SEO na strony i sklepy internetowe

Agencja copywriterska – tworzenie treści pod kątem SEO na strony i sklepy internetowe 

Prowadzisz swój sklep internetowy wyposażony w wiele kategorii zawierających szeroki wybór produktów? Mimo to ruch na sklepie jest znikomy? 

Bardzo często zdarza się, że nowo powstałe sklepy internetowe nie przykładają większej wagi do opisów kategorii lub produktów – zazwyczaj są skopiowane ze strony producenta lub całkowicie ich brakuje, co nie wpływa pozytywnie na pozycjonowanie sklepu internetowego. 

Obecnie algorytmy Google zwracają szczególną uwagę na teksty SEO – powinny być unikalne, merytoryczne, przejrzyste dla odbiorcy i wartościowe dla botów Google. Oczywiście sama merytoryka oraz unikalność nie wystarczą – nie zapominajmy o odpowiedniej ilości słów kluczowych, nagłówkach i akapitach czy wypunktowaniach. To wszystko sprawi, że Twój sklep zacznie piąć się na pierwsze pozycje w wyszukiwarce Google! 

Potrzebujesz opisów kategorii lub produktów? A może poszukujesz agencji copywriterskiej, która będzie prowadzić bloga – regularnie dodawać artykuły w formie poradnika? Świetnie trafiłeś!

W Kuźni e-biznesu oferujemy tworzenie tekstów SEO dla właścicieli sklepów oraz stron internetowych. 

Przygotujemy dla Ciebie:

  • teksty na stronę internetową,
  • opisy kategorii do sklepu internetowego,
  • opisy produktów do sklepu internetowego,
  • artykuły SEO,
  • teksty na bloga. 

Optymalizacja treści pod SEO

Twój sklep lub strona internetowa zawierają treści, jednak nadal masz wrażenie, że coś jest nie tak? Przyczyną może być nieodpowiedni dobór słów kluczowych, bądź ich brak – a może umieszczenie zbyt dużej ilości fraz w tekście. 

W naszej agencji copywriterskiej oferujemy nie tylko tworzenie tekstów od podstaw, ale optymalizację już istniejących tekstów pod kątem SEO. 

Sprawdzimy, czy zastosowano odpowiednie słowa kluczowe, czy ich zawartość nie została przesadzona. Dodamy nagłówki, podzielimy tekst na akapity, najważniejsze informacje napiszemy pogrubioną czcionką … Zadbamy o wartość merytoryczną treści dodając informacje, których oczekują potencjalni klienci. 

To wszystko sprawi, że teksty będą bardziej przejrzyste dla odbiorcy, a także zwiększą widoczność witryny w sieci. 

Potrzebujesz treści na stronę lub sklep internetowy? Zapraszamy do współpracy! 

Zachęcamy również do kontaktu  – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania oraz przedstawimy naszą ofertę przygotowaną specjalnie dla Ciebie!